Contact

FIRMA HANDLOWA KODI HALINA NOWACZYŃSKA, ROMAN NOWACZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA

Phone

Telefon 1: 81 534 42 69
Telefon 2: 81 534 05 27
Telefon 3: 81 524 42 49
Telefon kom.: 609 063 700

E-mail

Hurtownia Kodi Lublin: biuro@kodi.lublin.pl
Platforma Kodi Lublin: b2b@kodi.lublin.pl

Bank account

PEKAO III O. W LUBLINIE:
PL 72 1240 2382 1111 0010 0711 9959

Address details

MARIANA RAPACKIEGO 25
20-150 LUBLIN
Lublin
Województwo: Lubelskie

Company details

TIN: 7120159623
REGON: 430297636

Dział handlowy

Godziny otwarcia hurtowni: poniedziałek - piątek od godziny 8.00 do 17.00

Pracownicy działu handlowego

  •  Anita         wew.17    e-mail: anita@kodi.lublin.pl
  •  Bogusia    wew.14    e-mai:  bogusia@kodi.lublin.pl
  •  Ela            wew.16    e-mail: ela@kodi.lublin.pl
  •  Beata        wew.21    e-mail: beata@kodi.lublin.pl
  •  fax             wew.12    e-mail: fax@kodi.lublin.pl

Przedstawiciele handlowi

  • Marcin tel. 609 543 855   e-mail: marcin@kodi.lublin.pl
  • Przedstawicielstwo: Lublin, Łuków, Radzyń Podlaski, Międzyrzec Podlaski, Biłgoraj, Świdnik, Łęczna, Janów Lubelski
  • Michał tel.601 257 877   e-mail: msiemczuk@kodi.lublin.pl
  • Przedstawicielstwo: Lublin, Hrubieszów, Zamość, Tomaszów Lubelski, Ostrów Lubelski, Parczew, Puławy, Opole Lubelskie, Kraśnik, Bełżyce

Magazyn 

  • Kierownik magazynu   wew. 19  tel.kom. 661 867 200    e-mail: magazyn@kodi.lublin.pl

Obsługa strony

  •  Jarek tel.607 374 090   e-mail: jarek@kodi.lublin.pl 
  • Pomoc, szkolenia, obsługa techniczna platformy
 

Dostawa:

Informujemy, ze z dniem 01.10.2023 minimum logistyczne zostaje zwiększone do 200zł netto. W pozostałych przypadkach zostanie naliczona dodatkowa opłata za transport.

Koszty wysyłki kurierskiej dla zamówień internetowych wyglądają następująco:

Przedpłata na konto – 20zł brutto
Płatność przy odbiorze – 23zł brutto

Zamówienia o kwocie powyżej 1200zł brutto dostawa GRATIS!  (kwota po rabatach)

 

Contact form